אז כמה מוגלה יש באמת בחלב?

אני זוכר שהייתי אוכל פיצות עם גבינה צהובה ושמעתי באותה תקופה שמדברים על מוגלה שיש במוצרי חלב וזה היה נשמע לי כמו הדבר הכי הזוי בעולם וכמו איזה שקר ובדייה שרצה ברשת.
היום אנחנו בקשר עם מספר רפתנים שחזרו כביכול בשאלה והפכו לטבעונים והם מעבירים לנו חומרים מבפנים ומסמכים אך אין על ניסיון העבודה שלהם בתחום.
פשוט לא להאמין שהצליחו לשווק לנו חלב פרה כמזון על שטוב לבריאותנו. ממקור ראשון מה שנחלב זה תאים סומטיים כלומר תאי מוגלה וגם תאי דם ברמה מסויימת וכל עוד המכונה לא מכויילת היא לא תתריע על כך.
כמובן שנכנס לחלב גם צואה ומה שיש שם בפנים בחליבה זה פשוט מסננת כמו של תיון וזה שהחתיכות הגדולות של הצואה לא מצליחות להיכנס לא אומר שחיידקי צואה לא נחלבים.
כמו כן למרות שזה אסור על פי חוק חולבים פרות מלאות באנטיביוטיקה, יש כל כך הרבה קומבינות בכדי שהחלב שנחלב ברפת
ימכר למחלבה בסופו של דבר וכמובן שמעל הכל העניין הוא כסף.
בכל יום מתערבב במיכל החליבה חלב ממאות פרות שחולבים אותן 3 פעמים ביום. 
יש לכל אחת מהן בעית בריאות אחרת, אם זה דלקות בעטינים שנפוצות באחוזים גבוהים מאוד בעיקר בגלל העיוותים הגנטיים שיצרו בהן בכדי שגופן ייצר מלא חלב ואם זה מלא הורמוני מין שנמצאים שם באופן טבעי וכן גם בהזרקות שנותנים להן
ואם זה בכלל מאות סוגים שונים של מחלות ודלקות שמהן סובלות הפרות שחיות ברפת ועל אחת כמה וכמה בעידן התעשייתי.
כיום לפחות 90% מהפרות ברפתות נשאיות בוירוס הלוקמיה של הפרות, אף אחד לא בודק את זה כבר, זה ידוע שהן ככה, רפתנים לא מתעסקים בכל המחלות האלה, המטרה היחידה למקסם כמה שיותר רווח מהחלב והבשר של הפרות והעגלים שיש ברשותו ואותו דבר עם המחלבה והתאגיד, אף אחד לא יתחיל לשפוך מכליות של חלב בגלל דם, צואה, מוגלה ואנטיביוטיקה
לאף אחד לא אכפת ממה שכולכם שותים, הבדיקות של כל הפרמטרים נערכות בתוך הבית בסופו של דבר, מועצת החלב, הרפתנים והתאגידים הם שייכים לאותו בית שמטרתו שתקנו כמה שיותר חלב ולקדם את הדימוי הציבורי של מוצרי חלב, כל הבדיקות האלה מסולפות ומסודרות יפה בסופו של דבר. 
 
בנתונים מעודדים של ירידה בערכים של תאים סומטיים בחלב מה שזה שקר מוחלט ורק צריך לצאת לרפתות ולהסתכל בעיניים 
על חייהו של הפרות שרובצות כל חייהן בצואה וההפרשות של עצמן עם עטינים מפלצתיים ולא טבעייםשמקשים על ההליכה שלהן.
הפכו אותם למוטציות וכולם לוגמים את הרעל הצואתי והמוגלתי הזה שנושא בתוכו הורמונים וירוסים וחיידקים ואלוהים רק יודע מה עוד וכל זה מחומם בפסטור שרחוקה מלהיות מכונת פלאים שהופכת רעל למזון על.רוב בני האדם יגעלו לשתות היום בגיל מבוגר חלב אם של בת אדם או כל חלב מציצי של בעלי חיים אחרים אך חלב של פרה, כבשה ועז מותג כמשהו איכותי ונורמלי.
אין שום דבר נורמלי לשתות חלב אם לאחר גיל הגמילה ועוד של יצור ממין ביולוגי אחר ועוד להפוך את זה לבסיס התזונה שלנו.
החלב הזה נועד לתינוקות של בעלי חיים ומשמש מאיץ גדילה לעגלים, טלאים וגדיים עד סוף גיל הגמילה.
אין במוצרי חלב שום דבר טוב ובצירוף לכל המחלות והרעלים שדיברנו עליהם יש גם מלא כולסטרול, שומן רווי ושומני טראנס
וקשר ברור לבריחת סידן מהעצמות.
כסף בסופו של דבר קונה מחשבות, ואנחנו עברנו תיכנות מגיל 0 בכדי להאמין שהצואה המוגלתית הזו זה הדבר הכי טוב לבריאותנו. 
בזמן שמועצת החלב עורכת בדיקות לחלק מהמשקים בכל שנה ועורכת ממוצעים שבסופו של דבר מטיבים עם הדימוי הציבורי של מוצרי החלב עדיים למרות כל זאת הנגיעות הממוצעת של תאים סומטיים בחלב היא בינונית לפני השנתון של מועצת החלב שנת 2013. 
ההערכה היא שבכל כוס חלב שאתם שותים יש בין חצי כף לכף שלמה גדושה במוגלה או בקבוקון של טיפות עיניים מלא במוגלה, חיידקי צואה ודם.
 
חלב במחלבות
 
לפחות 60% מהפרות בישראל עם נגיעות בינונית של תאים סומטיים. הגוף המשווק של החלב הוא גם הגוף שעורך את הביקורת כך שיש פה ניגוד עניינים חמור להצגת התמונה האמיתית המלאה לגביי איכות החלב.
אנא המתן 72 70