אוכלים עוף? כדאי שתתחילו לדאוג.

 

הראשונה שבהם היא מגפת שפעת העופות שמתפשטת בישראל בקצב מסחרר ככה בשקט בשקט מתחת לרדאר התקשורתי הספיקו להשמיד כבר כרבע מיליון עופות בפחות מחודש ימים מה שנעשה במספר מוקדים שונים בישראל ואף ברשות. 
 
ישראל היא מעצמת אכילת בשר עוף לנפש. נשחטים בכל שנה כ-220 מיליון תרנגולי פיטום ועוד כ-10 מיליון תרנגולי הודו ועוד כ-20 מיליון מוצאים את מותם הרבה לפני השחיטה בגלל מחלות כאלו ואחרות. 
 
מדובר ללא ספק במספר אסטרונומי של תמותה וזה קורה בעיקר בגלל המשקים המתועשים אותה סיבה עיקרית להתפרצות מגפת שפעת העופות. תעשיית בשר העוף היא רווחית מאוד ובכדי ליעל את כל המערכת ולעשות יותר כסף התחילו בעשרות שנים האחרונות לעבוד על הגנטיקה של העופות ולגרום להם להתנפח בזמן קצר יותר למשקל המקסימלי שניתן וכך כלך תהליך הגידול הופך לחסכוני יותר ורווחי כאשר בשר העוף שוקל יותר. 
 
גידול עוף
 
 
עיוות גנטי זה יצר מוטציות לא טבעיות של עופות הגדלים לכפול 3 ממשקל גופם וכיום תרנגולים נשחטים במשקל של כ- 3 קג' בגיל 40 יום ותרנגולי הודו במשקל של 16 קג' במקום 3.5 בגיל השחיטה 4 חודשים. 
 
הסבל של כל שניצל
 
 
עיוותים אלו יצרו אצלם בעיות פיזיות קשות, יש לזכור שמדובר באפרוחים שלפחות לגביי התרנגולים הם היו אמורים להיות צהבהבים חמודים ולא מפלצות שבקושי יכולים ללכת על רגליהם.
 
העיוות יצר אצלם בעיות כמו מיימת המובילה לקריסת מערכות, בעיות לב ובעיות במערכת הנשימה שמגיעות גם בעקבות החיים במשקים צפופים מלאי הפרשות ואמוניה וכן גם כוויות, בעיות במבנה השלד, דלקות שונות באיברי הגוף החיצוניים והפנימיים ויש לזכור שעוד במדגרות תרנגולים אלו בקעו מביצים שאותם אידו בגז פורמאלדהיד שהוא ממשפחת הפורמלין הידוע כחומר מסרטן ודאי זה נועד בכדי למגר את חיידקי העל כבר במדגרות סלמונלה ואי קולי ועוד ביצים אינן אטומות ואותו גז ישפיע בסופו של דבר על האפרוח שיבקע ממנו. 
 
   חומרים רעילים בעוףפיטום
 
 
עוף כמו כן נגוע בשלל חיידקים צואתיים כמו ליסטריה, אי קולי, סלמונלה וקמפילובקטר אלו חיידקים מסוכנים מאוד הגורמים לשלל זיהומים קשים לאדם וכמו שראיתם בסרטון המצורף של דר' מייקל גרגר החיידקים הללו עמידים מאוד ואפילו ניקוי אינטנסיבי של המטבח לא מסיר את אותם חיידקים. 
 

 
קופת חולים כללית למשל מזהירה לא לשטוף את העוף אך לא תמליץ חלילה פשוט לא לאכול אותו אלא להרתיח אותו. 
קופת חולים מזהירה
 
החיידקים המצויים בעופות עמידים לסוגים רבים של אנטיביוטיקה. האנטיביוטיקה ניתנת לעופות בזכות יכולתה לזרז גדילה, וכדרך לעקוף את האיסור על השימוש בהורמוני גדילה בישראל. האנטיביוטיקות הללו נמכרות ללולנים כחלק מתערובת המזון או כחלק ממי השתייה. מה שבסופו של דבר פוגע קשות במערכת החיסונית של האדם מאחר וחיידקים אלו מפתחים עמידות ויוצרים חיידקי על. עוף הנמכר לנו כבשר רזה ובריא מה שמדובר על שקר מוחלט וכיום בשר העוף שמן יותר מבשר בקר הידוע לשמצה כלא בריא וכל זה בעקבות ההינדוס הגנטי שעשו בהם. מדובר במזון חולני מלא בכולסטרול, שומן רווי, החלבון החומצי כלל אינו טוב לבריאות האדם, הוא דל בברזל אם בכלל, ואכילתו בעיקר מקדמת השמנה, מחלות לב, סכרת סוג 2 וקשר ישיר לזיהומים ולסרטן. 
אזהרה עולמית
 
 
אז איך אתם לא מודעים לזה? כסף. הכל מתחיל ונגמר בתאגידי ענק שעושים על ציבור העולם כולו בוחטות רבות. 
 
מועצת הלול מעסיקה את דר' אולגה רז, מועצת הלול זו מועצת הביצים ובשר העוף כמו כן דר' אולגה עובדת גם בשביל מועצת החלב שהיא גם מועצת מגדלי הבקר. 
 
אולגה כמו שמופיעה בתמונה המצורפת היא מנהלת מחלקת התזונה בבית החולים איכילוב וראש מחלקת התזונה באוניברסיטת אריאל ובין האנשים המשפיעים בארץ על קביעת המלצות התזונה של המדינה, בתי החולים, קופות החולים וחינוך דורות שלמים של תזונאים ואנשי מקצוע ממערכות הבריאות שיהפכו למכונות שיווק בעל כורכם בעקבות מידע מסולף ושיקרי שיחנכו אותם לגביו. 
 
שקרי התעשייה
 
רוב ראשי מערכת התזונה והבריאות בישראל מועסקים גם באופן פרטי על ידי תעשיית המזון מן החי ותעשיית התרופות וכמובן מדובר על ניגוד עניינים חמור שאין מה שיעצור מבעדם לעשות כך.
 
עושים עליכם כסף
אנא המתן 72 70