התחקיר שמרעיד את המדינה


לאורך 8 חודשים במהלך שנת 2017 עבד תחקירן סמוי שלנו בתוך בית המטבחיים בחיפה וכל זמן שיכל תיעד את שלל הזוועות המתקיימות במתקן ההשמדה לבעלי החיים. התגליות הן מחרידות וקשות להכלה, אינספור בעלי חיים טובים שלא עשו רע לאף אחד עוברים עינויים וייסורי תופת עד הרגע בו ייקחו את חייהם. אנו עושים את המיטב בכדי שהציבור ידע מה קורה במקומות הסגורים האלה שמורחקים מהעיניים של כולנו ורק בישראל הקטנה נרצחים בכל יום מעל מיליון בעלי חיים וכמובן שאין שום דרך לגרום להפקה כזו ענקית להיות "הומנית ומסודרת" והדרך היחידה של אותם תאגידי מוות להמשיך להתקיים היא למנוע תיעוד וצילום בכל דרך אפשרית כדי שהציבור לא ייחשף למסע הייסורים עד שבעלי החיים מגיעים לצלחות במסעדות או למקפיא בסופר.

 

לצפייה בהרצאה חינם >>

חלב מגואל בדם

מעקב של שנים אחר תעשיית החלב הישראלית הביא לתגליות מזעזעות ביותר שעל כל אדם בישראל להכיר ולדעת. מנגנון מסחרי משומן שמיתג את הנוזל הלבן כמזון על וקידם אותו דרך ארגוני הרופאים, התזונאיות והאקדמיה ולא השאיר כמעט מקום לספק לגביי עד כמה הוא באמת הכרחי לנו, אך כיום בידינו כבר מספיק מידע בכדי לחשוף בפניכם מציאות אחרת לחלוטין שנערכה לכדי 55 דקות בסרט הדוקומנטרי "חלב מגואל בדם" שמפריך כמעט כל מיתוס אפשרי שסיפרו לנו על מוצרי החלב.

 

לצפייה בהרצאה חינם >>

ההונאה

שנים של מעקב ותיעודים אחר תעשיות העוף והביצים בישראל מסוכמות לתוך 20 דקות צפייה. זהו הרגע לקבל מידע לא מצונזר המשקף את המציאות מאחורי הפרסומות והמוצרים הממותגים בסופר. תודה גדולה לעמותות אנימלס ו- sentient על שימוש בחומריהן ביחד עם שלנו בכדי לשקף לציבור הרחב את פני התעשייה.

 

לצפייה בהרצאה חינם >>

הסוד האפל שבקיבוץ להב

**חקירה סמויה חדשה 2020** חקירה זו בוצעה במתקן הגידול ומשחטת החזירים שבקיבוץ להב הפועלת כ-60 שנה! תיעוד היסטורי זה מספר את המציאות בה חיים החזירים ושלל הפרקטיקות והחוויות שהם עוברים עד היום האחרון בחייהם.

 

לצפייה בהרצאה חינם >>
אנא המתן 72 70