טבעונות אומר פשוט אי פגיעה באחר.

את התמונה הזו פרסמה חברה בפייסבוק והיא צולמה בגן ילדים כחלק מחינוך לחמלה באותו הגן. 
ללא ספק זה מבורך ללמד ילדים כבר מגיל הגן כבוד לשאר הבריות גם אם הם אינם לובשים צורת אנוש וללמדם שמדובר פשוט באומות אחרות שאל לנו לפגוע בהם רק בגלל שהם לובשים גוף אחר.
 
אך הבעיה של כולנו טבועה כבר באותה תמונה מהגן, בעלי החיים שהודפסו עליה הם אלו שמותגו כחברים, לפחות בעולם המערבי בו אנו חיים, ואותם ילדים לאחר שלמדו חמלה ילכו לאכול תינוקות שעוללו להם בדיוק את אותם דברים שניסו לחנך לא לעשותם. 
 
זהו שורש האלימות הכי בסיסי שטבעו בכולנו מינקות. ללמד שיצור חי אחד שווה יותר מהאחר, ללמד שכלב, חתול, אוגר וארנב הם חיות מחמד וחברים וכל השאר הם מוצר הנתון לכל גחמה שלנו וזה שיש להם עיניים לא אומר כלום כי היעוד שלהם הוא לשרת תאווה אחרת. 
 
הפרדה זו בין סוגי בעלי חיים לצרכים שונים של האדם נקראת סוגנות וזה אותו השורש של סקסיזם וגזענות אותה הפרדה שגברים שווים יותר מנשים או לבנים יותר משחורים, הגיע הזמן להשתחרר מאותה בערות שיש מישהו שהיא מאוד משתלמת לו גוזר על כך קופון שמן מאוד. 
 
כל בעלי החיים שווים, אין דבר כזה יצור חי אחד שהוא מוצר והשני הוא חבר, וגם מי שלומד את המקורות בתנך לדוגמא לומד שההיתר שניתן הוא היתר בזוי אין בו שום מקום לחגיגה והמקור שלנו כאדם הראשון הוא טבעונות וכך גם האחרית- טבעונות. טבעונות אומר פשוט אי פגיעה באחר, בני אדם ובעלי חיים.
 
טבעונות
Please Wait... 125 123